zycie na malcie

Pozostałe tematy związane z wyjazdem na Maltę.
oliwka252525

zycie na malcie

Postautor: oliwka252525 » 05 sty 2010, 17:49

Kochani !!!!!
Odradzam Malte,ja po ponad 3 latach mam dosyc, bo tu nie ma zadnych perspektyw. Codziennie widze szczesliwych maltanczykow szastajacych kasa na prawo i lewo, i mysle jak to jest ,ze ja pracuje jak wol 6,7 dni w tyg i dalej nic nie mam. A dlatego ,ze oni zyja z nas, obcokrajowcow.
W tej chwili jest bardzo ciezko z praca, jakakolwiek. Pensje sa marne,3.50Euro na godzine na recepcji ok 4.03 w restauracji. Kolejna rzecz, maltanscy pracodawcy nie daja zadnych umow o prace,nie placa podatkow a jak cos Ci sie nie podoba to od jutra nie pracujesz.
Malta to miejsce jedynie na wakacji, wtedymozna cos zarobic. Zdecydowanie nie jest to miejsce dla ludzi ktorzy mysla serio o swojej przyszlosci.
Pozdrawiam

polka

Re:zycie na malcie

Postautor: polka » 07 sty 2010, 20:33

masz duzo racji w tym, co napisalas, Malta nie jest krajem dla`zarobku, szczegolnie dla ludzi "a bo mi sie znudzila szara zimna Anglia czy Irlandia wiec chce na Malte" , z praca nie jest latwo , umow zazwyczaj nie daja itd., ale nie prawda jest ze Maltanczycy szastaja kasa na prawo i lewo, tak samo musza pracowac na wszystko a ja osobiscie znam rodakow ktorzy wiecej zarabiaja tu na Malcie "latwa" praca anizeli ?Maltanczycy....
jednak mimo wszystko, porownujac...ja osobiscie widze zycie na Malcie latwiejsze niz w Polsce...nie ma co ukrywac...sloneczko tez robi roznice :-)

Poli

Re:zycie na malcie

Postautor: Poli » 14 kwie 2010, 9:44

czesc ...mam do ciebie prośbe podałabys mi adres email miałabym kilka pytań do ciebie:)

Wróć do „Pozostałe”