Najtańszy sposób telefonwania??

Samochody, telefony i wszystko inne związane z życiem codziennym na Malcie.
Wanducha

Najtańszy sposób telefonwania??

Postautor: Wanducha » 05 lut 2008, 16:59

W jaki sposób najlepiej kontaktowąc się z Polską...tzn jaki sposób jest najtańszy i najbardiej wygodny?? Prosze o szybką odpowiedz

Aneta

Re:Najtańszy sposób telefonwania??

Postautor: Aneta » 06 lut 2008, 20:22

moim zdaniem z komputera najłatwiej, najtaniej- skype, gadu czy jeszcze cos innego...a z kart pewnie niewygodnie, wiec nie polecam. pozdrawiam

Wanducha

Postautor: Wanducha » 07 lut 2008, 14:15

Ile kosztuje kawarenka internetowa?? A w jaki sposób najtaniej kontaktować się z malty z komórki?? Kombinowałam już że może gg przez komórkę ale paci się za transewr danych nie wiecie ile??

hanndy

Postautor: hanndy » 10 lut 2008, 4:54

gg przez komórke to bedzie tanio.
Godzina internetu kosztuje około 2€ ale jeżeli wykupisz bilet na wiecej godzin jednorazowo to wtedy jest taniej.Mozesz wtedy rozmawiać przez skype,ale czasami headset'y są niedostepne (czasmi).Jezeli chodzi o gg to bywa tak że kafejki maja zablokowany dostep do ściągania programów.Miałem kiedyś dawno, temu taki problem.GG udało się ściągnąć ale z instalacją programu był problem.Jestem jednak z Polski więc poradziłem sobie.Wystarczy zainstalować program w innej lokalizacji ( folder program files jest zablokowany ) ...kupno kart "tanie gadanie" jest niewygodne ale naprawdę tanie...Nie chce podawać nazy firmy udostępniającej tę usługę bo zostanie to potraktowane jako spam...Jak już tu będziesz odezwij się na forum,zostaw namiary a ja Ci powiem jak tanio dzwonić do Polski..

Przepraszam,że się strasznie rozpisałem....

pozdrawiam

Wanducha

Postautor: Wanducha » 10 lut 2008, 19:35

Na Malcie bede dopiero w wakacje...to sporo czasu jednak ja już się chcę przygotować :) jak możesz udzielić tych informacji to napisz a ja ci zostawie moje namiary//

Kola

Postautor: Kola » 10 kwie 2008, 14:09

Ja też bym była zainteresowana wiec jak byś mogła zostawić namiary albo dac znać i ja bym ci zostawiła

mananka

Postautor: mananka » 26 kwie 2008, 12:29

J też by, chciała sie dowiedziec...

Wanducha

Postautor: Wanducha » 28 maja 2008, 17:28

A żeby wykupić "pakiet " internetu to też trzeba wysłać sms-a jak Pl....i ile on kosztuje? i jesli tak to o jakiej treści? I czy starczy na 3 tyg. intensywnego rozmowaiania przez gg powiedzmy przez godzine dziennie??

Beata

Postautor: Beata » 21 wrz 2008, 10:51

Witam, też jestem zainteresowana dostępem do internetu. Ile kosztuje dłuższy dostęp, a może gdzieś jest darmowy?Ja będę 2 tygodnie w Sliemie
pozdrawiam Beata

Wróć do „Pozostałe”