Urodziny Kazimierza

Spotkania Polaków, gdzie i kiedy.
Kazimierz Gruchala

Urodziny Kazimierza

Postautor: Kazimierz Gruchala » 03 sty 2008, 23:49

Witam wszystkich Polakow mieszkajacych na Malcie. Juz od kilku miesiecy wczytuje sie w forum I tak sobie pomyslalem, ze moze warto by zorganizowac kolejne spotkanie pod haslem “ Urodziny Kazimierza”. W przyszlym miesiacu obchodze swoje 67 urodziny I bardzo bym chcial Was wszystkich do mnie zaprosic. Od 2 lat jestem wdowcem I bardzo sie czuje somotny.
Aha…dla pierwszych dwoch osob, ktore sie u mnie zjawia, informacja, ze nie musicie zabierac ze soba kapci, bo mi jeszcze 2 pary bamboszy po mojej nieboszce Leokadii zostaly.
To serdecznie zapraszam I blizszych informacji udziele niebawem.
Kazimierz.

marcin

Re:Urodziny Kazimierza

Postautor: marcin » 04 sty 2008, 0:17

Wojtek co Ty kombinujesz znowu?
;)

Aneta

Postautor: Aneta » 05 sty 2008, 20:02

interesujace bedzie to spotkanie, ale tez mi sie w tym humorze przypomnial Wojtek :), to kiedy mamy wpasc do Ciebie?

Kazimierz Gruchala

Urodziny Kazimierza

Postautor: Kazimierz Gruchala » 06 sty 2008, 17:27

Witam wszystkich ponownie, musze przyznac, ze Polonia na Malcie troche mnie rozczarowala. Po pierwsze prawie brak odzewu,a
po drugie jakies glupie zarty sobie robicie, czy co?
Dla szczerze zainteresowanych zostawiam swoj adres mailowy: misiaczek66@hotmail.com
Niestety nie moge podac numeru tel komorkowego bo moj lekarz zabronil mi ostatnio go uzywac, ze wzgledu na problemy z rozrusznikiem rerca. Dowidzenia,Kazimierz

guardini

Postautor: guardini » 06 sty 2008, 18:41

A co teraz........ jak jakis idiota postuje to odrazu Wam sie ze mna kojarzy? Sorry Kazek ale pod beretem to Ty masz albo nie rowno albo poprostu wesoly z Ciebie gostek!

Pozdr.
Wojtuch

marcin

Postautor: marcin » 06 sty 2008, 18:57

pod beretem to Ty masz albo nie rowno albo poprostu wesoly z Ciebie gostek!

kurna, sklonowany...
m=gst

Kazimierz Gruchala

Postautor: Kazimierz Gruchala » 08 sty 2008, 21:50

Dobry wieczor, nie za bardzo rozumiem sloganu mlodziezowego, wiec co miales na mysli Panie Wojciechu?
No...upieklem juz kilka koszykow slodkich ciasteczek w ksztalcie owieczek i barankow, a te baranki to takie filuterne ogonki maja, haha. A ten przepis to oczywiscie moja Leosia swietej pamieci jeszcze sama wymyslila. Wiec za Jej zdrowie sobie smakolykow pojemy, Dobranoc. Kazimierz Gruchala.

Aneta

Postautor: Aneta » 08 sty 2008, 23:08

No calkiem niezly cyrk widze na forum...ktos tu ma dobre poczucie humoru. Pewnie Pan Kazimierz sie uśmierci zanim dojdzie do jego urodzin- ha ha ha:)

guardini

Postautor: guardini » 08 sty 2008, 23:13

Kazek, Ty jak bys mi ciasteczko dał to ja bym pewnie fosforem trzy dni świecił. Jak chcesz to wódzie możemy łyknąć ale zakręconą z banderolą, bo jak se czytam co ty piszesz to nie chce skończyć jak Lodzia o której wypisujesz w świętej pamięci. Ty Kazek Ty to wirtualny chłop, czy ano jaka dziołcha zanudzona?

Trzym sie, jak nie ma za co to za rure w bus62!
Wojtuch

krystyna

POLACZYC SERCA

Postautor: krystyna » 16 wrz 2008, 18:20

Witam rodakow!!
mam na imie Sylwia a Krystyna to moja mama...wlasnie w jej sprawie pisze do Was.
Mieszkam na Malcie juz 2 lata z chlopakiem Marcinem i moja kochana mama. Mama jest wdowa od 9 lat i jest bardzo samotna.Krysia jest piekna i energiczna 66-letnia kobieta. Niestety nie mowi w zadnym jezyku obcym i ma trudnosci by poznac przyjaciela,partnera na reszte zycia. Bardzo bym chciala widziec ja jeszcze szczesliwa w ramionach
zyczliwego,cieplego i pelnego poczucia humoru dojrzalego pana.
....myslalam moze to pan Kazimierz...napisalam nawet do niego ale bez odzewu...
czy ktos go zna???? kilka osob nasmiewalo sie z pana Kazia, nie rozumiem dlaczego.Mowiliscie ze ktos jaja sobie robi i pan Kaziu nie istnieje.Jesli ktos go zna i ma do niego kontakt to prosze o pomoc
w odszukaniu Kazia. Bedzie to mila niespodzianka dla dwojga samotnych ludzi. A jesli nie pan Kaziu to moze znacie starszego polaka ktory rowniesz szuka przyjaciolki???
pozdrawiam serdecznie Sylwia
ps.to moj e-mail sylwiapacura@wp.pl

Wróć do „Spotkania”