Spotkanie na Malcie z rodakami.

Spotkania Polaków, gdzie i kiedy.
Justyna

Spotkanie na Malcie z rodakami.

Postautor: Justyna » 30 mar 2011, 1:42

Witam. Mam pytanie, czy bedzie jeszcze w tym miesiacu jakies spotkanie Polakow? Poniewaz przylecialam tu na wakacje, jestem tutaj prawie tydzien i jeszcze nie mialam okazji, aby spotkac Polakow, ktorzy tu mieszkaja, a juz za dwa dni wyjezdzam do Amsterdamu, gdzie od ponad trzech lat obecnie mieszkam, jesli ktos chcialby sie ze mna spotkac i porozmawiac o zyciu na Malcie to prosze o odp. na forum lub na prywatny nr +3599586970. P.S. Bardzo mi sie tu podoba i chcialabym sie tu przeprowadzic za jakis miesiac lub dwa a moze i szybciej. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. Do zobaczenia. Pa;)

Reeno

Re:Spotkanie na Malcie z rodakami.

Postautor: Reeno » 31 mar 2011, 23:25

Czesc :)

Jeśli jeszcze będziesz to jest teraz w sobotę spotkanie na grilu w Qawra na plaży, będzie około 10 osób :) Bierzące dyskusje na temat spotkania znajdziesz na Malta Forum - BBQ Qawra.

Pozdr :)

JUSTYNA

Re:Spotkanie na Malcie z rodakami.

Postautor: JUSTYNA » 01 kwie 2011, 3:27

CZESC REENO. DZIEKUJE ZA ODP. NIESTETY NIE BEDE MOGLA PRZYJECHAC, PONIEWAZ ZA PARE GODZIN MAM SAMOLOT DO AMSTERDAMU, MAM NADZIEJE, ZE UDA MI SIE TUTAJ PRZYJECHAC, POSTARAM SIE JAK NAJSZYBCIEJ WROCIC NA MALTE. ZYCZE CI DOBREJ ZABAWY. DO ZOBACZENIA. PA B)

Wróć do „Spotkania”