rezerwacja biletu HAL SAFLIENI HYPOGEUM

Zwyczaje, muzyka, kuchnia, język maltański, wydarzenia kulturalne na Malcie.
Marek

rezerwacja biletu HAL SAFLIENI HYPOGEUM

Postautor: Marek » 01 wrz 2007, 0:33

Cześć, czy ktos rezerwował online bilet do HAL SAFLIENI HYPOGEUM na https://secure.heritagemaltashop.com/Bo ... tails.aspx ? mam problem z własnym adresem:) mimo , że wpisywałem go na różne sposoby cały czas transakcja nie dochodzi do skutku. W jakim formacie trzeba wpisać ten adres?

Marek

Re:rezerwacja biletu HAL SAFLIENI HYPOGEUM

Postautor: Marek » 02 wrz 2007, 21:27

bo kolejnych próbach jest juz ok!!

joga

Postautor: joga » 10 wrz 2007, 12:58

Witaj,

Swietnie ze Ci sie udalo.
Mnie tez, ale na wszelki wypadek opowiem Ci co bylo dalej.
Ja rezerwowalam bilety w maju br, mniej wiecej dwa tygodnie przed przyjazdem na Malte. Do wylotu nie dostalam zadnej informacji zwrotnej ani na adres mailowy, ani telefonicznie.
Pogodzilam sie juz , ze znowu nie uda mnie sie ta wizyta.
Az tu nagle, w przedednu planowanego zwiedzania zjawia sie w moim hostelu starszy pan z biletami. Bylo to w srodku dnia, kiedy zazwyczaj nie ma nie w pokoju. Wiecej, recepcja rowniez nie jest czynna.
Ale ta wizyta chyba byla mi pisana, bo:
- ktos nie domknal drzwi, wiec pan wszedl do srodka
- a nie zastawszy recepcji zaczal chodzic po pietrach i nawolywac
- jedna z nielicznych osob obecnych bylam ja, zupelnie przypadkowo wrocilam przebrac sie ...

Pytalam pozniej obslugi czy nie mozna odbierac biletow w kasie obiektu przed wejscie, bez dostarczania do miejsca zamieszkania.
Owszem mozna, jezeli zamowie sie ............ telefonicznie.

Hypogeum jest naprawde niezwykle i warto zrobic wszystko zeby je zobaczyc. O kupieniu biletu bez rezerwacji raczej nie ma co marzyc - zal mi bylo zawiedzionych turystow odchodzacych "z kwitkiem".

Przyjedz do Paola raczej wczesniej bo na miejsca ew. spoznionych moze czekac pare osob.

Zycze udanego pobytu

Marek

Postautor: Marek » 18 wrz 2007, 20:13

Dzięki za odpowiedź, u mnie było na szczęście bez niespodzianek. Faktycznie, być na Malcie i niewidzieć Hypogeum, to grzech :)

Awatar użytkownika
aħdar
Kontaktowanie:

Re: rezerwacja biletu HAL SAFLIENI HYPOGEUM

Postautor: aħdar » 04 lis 2016, 23:53

Hypogeum co prawda chwilowo nieczynne (konserwacja), ale ostatnio istniała możliwość zakupu biletów na miejscu, na Malcie. Be potrzeby wcześniejszej rezerwacji.

Codziennie z samego rana można było kupić bilety w Muzeum Sztuki w Valletcie (też chwilowo nieczynne :)). 2 razy po 10 biletów (na dwa wejścia) na następny dzień. Chyba na 16-tą i na którąś jeszcze rano. Tylko trzeba było tylko przyjść przed otwarciem muzeum, bo można było nie zdążyć. Cena trochę wyższa niż w internecie, bo zdaje się 35 €.
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie

Wróć do „Kultura”