Kurs językowy na Malcie

O szkołach, nauce i innych tematach związanych z kursami językowymi.
meggg

Re:malta- kurs językowy

Postautor: meggg » 03 lip 2008, 11:50

ja lecę 26 lipca z lingwisty na 2 tyg. może ktoś z Was też ??

emali: makaronki14@gmail.com

kasia

Postautor: kasia » 04 sie 2008, 12:23

ja lece na malte do szkoly ese 24 sierpnian na 4 tyg

maggie

Postautor: maggie » 19 wrz 2008, 21:23

Czy ktoś bedzie na malcie od 20.10.08??? jezeli tak prosze o kontakt maggie07@poczta.fm

JayC

Postautor: JayC » 13 kwie 2009, 16:07

hm...... odświeżam temat bo nikogo nie widzę a wakacje zaraz. Bylem na Malcie 2 razy na 2 tygodnie i miesiąc bylem w szkole club-class i chciałem znaleźć inną z dobrymi warunkami. Jakie szkoły polecacie? aha mam 16 lat tak zęby opieki jako takiej nie było.

kate

Postautor: kate » 18 kwie 2009, 11:05

czesc!
chcialamsie wybrac na kurs tego roku ale nad szkola sie jeszcze zastanawiam/. mowisz ze byles na malcie, duzy daly ci te kursy?? wiesz moze jak funkcjonuja polaczenia ayutbusow>>??

butterfly

Postautor: butterfly » 19 kwie 2009, 16:25

hey! ja tez wlasnie mysle nad takim kursem, ale tych ofert jest tyle, ze ciezko wybrac jedna ;P

translatorka

Postautor: translatorka » 02 lut 2010, 18:17

Ja polecam Clubclass Residential Language School usytuowaną nad morzem. Wszystko znajduje się pod jednym dachem: szkoła, zakwaterowanie, kryty i odkryty basen, siłownia, sauna, jacuzzi, itd.
Sama tam się wybieram, ale w kwietniu. Wejdź sobie na:
www.angielskinamalcie.pl

Dominika

Re:Kurs językowy na Malcie

Postautor: Dominika » 01 cze 2010, 14:08

Witam,

Ja w tym roku wybieram się ponownie na Malte. Tym razem z Fantasylearn, jeśli ktoś rownież się wybiera proszę o post:)
Polecam www.fantasylearn.pl

julita80

O:Kurs językowy na Malcie

Postautor: julita80 » 04 wrz 2012, 11:44

Ja w zeszlym roku bylam na Malcie, w St. Pauls Bay. Wrocilam zadowolona, dlatego moge z czystym sumieniem polecic szkole. Tutaj link do niej: http://www.kursy-jezykowe-za-granica.pl ... ls_bay.htm

idiomaspro

O:Kurs językowy na Malcie

Postautor: idiomaspro » 11 wrz 2012, 12:15

Zarejestrowałem się na forum by zaoferować kursy na Malcie przez naszą agencję. Oferujemy kursy w atrakcyjnych cenach ? a jednocześnie macie gwarancję, że traficie do właściwej szkoły językowej. Naszą szkoła funkcjonuje od kilkunastu lat ? oferując kursy dla klientów z kilkudziesięciu krajów świata. Wszystko szkoły oferowane przez nas są sprawdzone oraz pozwalają poczynić szybkie postępy w nauce. W razie gdybyście mieli pytania dotyczące kursów na Malcie chętnie udzielimy na nie odpowiedzi ? część znajdziecie również na pewno na stronie www.english-worldwide.com w zakładce English in Malta!

Wróć do „Angielski na Malcie”